Přeskočit na hlavní obsah

Průzkumy v Izraeli 2026

Průměr průzkumůPrůměr posledních 10 zveřejněných průzkumů · 22. 10. 2026 – 23. 10. 2026
  • Pravicově-náboženský blok53
  • Středový opoziční blok51
  • Nezařazení2
  • Arabské strany14
  1. Likud22
  2. Yashar (Eisenkot)22
  3. Společně (Bennett-Lapid)13
  4. Sjednocená kandidátka (Hadash-Ta'al-Balad)9
  5. Demokraté9
  6. Otzma Yehudit8
  7. Shas8
  8. Sjednocený judaismus Tóry (UTJ)7
  9. Yisrael Beiteinu7
  10. Náboženský sionismus – Zehut7
  11. Ra'am5
  12. Záložníci – Ekonomická strana (Hendel-Zelekha)2
  13. Lid Izraele (Winter)1

Nejnovější aktualizace

Největší změny v průměru deseti průzkumů od 22. 10. 2026: Likud 23 → 22, Společně (Bennett-Lapid) 12 → 13, Sjednocený judaismus Tóry (UTJ) 8 → 7.

Srovnání překrývajících se skupin deseti průzkumů. Agentury a stranické aliance se mohou měnit; nejde o měření změny volebních preferencí.

Sledované zveřejněné průzkumy

DatumAgenturaDatumPravicově-náboženskýStředová opoziceNezařazenéArabské stranySoučty bloků
LikudShasOtzma YehuditSjednocený judaismus Tóry (UTJ)Náboženský sionismus – ZehutLid Izraele (Winter)Yashar (Eisenkot)Společně (Bennett-Lapid)DemokratéYisrael BeiteinuModrá a bíláSionistický domov – ZáložníciZáložníci – Ekonomická strana (Hendel-Zelekha)Sjednocená kandidátka (Hadash-Ta'al-Balad)Ra'amPravicově-náboženskýStředová opoziceNezařazenéArabské strany
MidgamKanál 12218876-2315108---955056014
HaMadadKanál 13197888-2214108---975054016
agentura Direct Pollsi24NEWS2688764211286---955947014
KantarKAN 11207887-221488--4955052414
DRIÚstřední volební komise288879-23987---856047013
agentura Lazar Research (agentura Panel4All)Maariv198777-2115108--4954854414
agentura Maagar MochotKanál 161779874201497--4955250414
NEXT DATAKanál 14309887-201185---866244014
agentura Tatika Research / Adgendaserver Zman Yisrael218886-231189--4955151414
Kantardeník Israel Hayom218876-231487--4955052414
MidgamKanál 121987764231598---955155014
HaMadadKanál 13197788-2014108--4964952415
NEXT DATAKanál 143010877-201095---866244014
agentura Maagar MochotKanál 161869764211597--4955052414
agentura Direct Pollsi24NEWS268987-201297---865848014
NEXT DATAKanál 14309887-20996---866244014
agentura Lazar ResearchWalla198876-231498--4864854414
MidgamKanál 12218877-241498---955155014
NEXT DATAKanál 143010787-1910106---856245013
HaMadadKanál 131877774201498--4965051415
NEXT DATAKanál 142910787-221086---766146013
agentura Direct Pollsi24NEWS2581086-211396---865749014
KantarKAN 11218877-231298--4855152413
agentura Lazar Research (agentura Panel4All)Maariv1878864211398--4865151414
Kantardeník Israel Hayom217976-241288--4955052414
agentura Tatika Research / Adgendaserver Zman Yisrael208786-261189--4854954413
HaMadadKanál 131878864201299--4965150415
NEXT DATAKanál 142910887-201185---956244014
agentura Direct Pollsi24NEWS277986-211397---765750013
agentura Maagar MochotKanál 161879864211397--5855250513
agentura Lazar Research (agentura Panel4All)Walla207886-2213109--4854954413
MidgamKanál 12208876-231399--4854954413
NEXT DATAKanál 142910787-207105--4856142413
KantarKAN 112079854221288--4855350413
agentura Lazar Research (agentura Panel4All)Maariv2078764211399--4755252412
agentura Direct Pollsi24NEWS26798642011107---756048012
Kantardeník Israel Hayom217986-221388--5855151513
agentura Tatika Research / Adgendaserver Zman Yisrael20868542413810---955155014
HaMadadKanál 13 / Ústřední volební komise20788752012108---965550015
NEXT DATAKanál 143110886-23895---756345012
agentura Maagar MochotKanál 162187774231497---765453013
MidgamKanál 12217786-231399--4854954413
KantarKAN 11218886-231289--4855152413
agentura Lazar Research (agentura Panel4All)Maariv19797542113109--4755153412
NEXT DATAKanál 143210787-21896---756444012
agentura Direct Pollsi24NEWS287885422997---856047013
agentura Tatika Research / Adgendaserver Zman Yisrael21968542110810--5855349513
HaMadadKanál 1319788752111119---955452014
agentura Maagar MochotKanál 16 / Ústřední volební komise1988765211497--4755351412
NEXT DATAKanál 143110787-21996---756345012
KantarKAN 112177764231199--4755252412
agentura Lazar Research (agentura Panel4All)Maariv18696642213119--4754955412
agentura Maagar MochotKanál 161989754231388--4755252412
agentura Direct Pollsi24NEWS277886422997---766047013
agentura Tatika Research / Adgendaserver Zman Yisrael211068442312810---865353014
NEXT DATAKanál 143211677-22797---756345012
HaMadadKanál 1318778652211118--4855152413
DRIÚstřední volební komise2610977-189984--855944413
MidgamKanál 122076854231399--4755054412
agentura Lazar Research (agentura Panel4All)Maariv1878764231399--4755054412
NEXT DATAKanál 143110887-20987---756444012
agentura Direct Pollsi24NEWS2777865219108---756048012
agentura Tatika Research / Adgendaserver Zman Yisrael229794-241489---865155014
Kantardeník Israel Hayom2078764221398--4755252412
HaMadadKanál 1318787862212108---865452014
agentura Maagar MochotKanál 16 / Ústřední volební komise1899754211697--4655253411
NEXT DATAKanál 143010888-21896---756444012
MidgamKanál 1220768542313108--4845054412
KantarKAN 112078764241288--4755252412
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllMaariv19787542514109---755058012
agentura Tatika Research / Adgendaserver Zman Yisrael2310694-2315810---755256012
DRIÚstřední volební komise2510978-209974--755945412
MidgamKanál 1221768552513109---745257011
Kantarzpravodajství KAN2177854241297--4755252412
agentura Direct Pollsi24NEWS2778864221097---756048012
HaMadadKanál 1319798642213108---865353014
NEXT DATAKanál 143110878-22787---666444012
agentura Maagar MochotKanál 162099744231697---755355012
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllWalla2177754251499---755157012
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllMaariv207875-2513109--4754757412
MidgamKanál 1221768642513118---745257011
NEXT DATAKanál 143010878-226106---856344013
Kantarzpravodajství KAN2077864231387--4765251413
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllMaariv20787542315109---755157012
NEXT DATAKanál 143110787-22986---756345012
Kantardeník Israel Hayom2177864241399---755355012
agentura Tatika Research / Adgendaserver Zman Yisrael229685-2215810-4-655055411
agentura Maagar MochotKanál 16 / Ústřední volební komise19997552018107---745455011
agentura Direct Pollsi24NEWS277786523997---756048012
HaMadadKanál 1321778642212118---955353014
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllWalla227785-2415109---854958013
MidgamKanál 1223788-42415119---745059011
zpravodajství KANKAN 11 / Ústřední volební komise2177854241498---855255013
NEXT DATAKanál 143110774424687---756345012
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllMaariv20788-52515109---854859013
NEXT DATAKanál 143110774423796---756345012
agentura Tatika Research / Adgendaserver Zman Yisrael22968-62614810---655158011
agentura Maagar MochotKanál 16 / Ústřední volební komise21997-72116118---745356011
agentura Direct Pollsi24NEWS2676848238108---665949012
HaMadadKanál 13198885-2413119---1054857015
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllWalla21787-62515109---754959012
MidgamKanál 12227984-2415119---745059011
NEXT DATAKanál 143210885-24797---556347010
zpravodajství KANzpravodajství KAN pro Kore227985-2414109---755157012
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllMaariv207985-26141010---654960011
agentura Tatika Research / Adgendaserver Zman Yisrael219786-2315811---755157012
Kantardeník Israel Hayom227985-23131010---855156013
HaMadadKanál 13237885-2613119---555159010
Kantarrozhlas KAN Reshet Bet237985-2414109---655257011
agentura Maagar MochotKanál 16 / Ústřední volební komise229974-2516109---54516009
agentura Direct Pollsi24NEWS pro agentura Direct Polls318685-249118---555852010
NEXT DATAKanál 143210876-24697---566346011
MidgamKanál 12227885-24151110---555060010
KantarKAN 112371084-23141010---655257011
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllMaariv217884-23141010-4-654857411
agentura Direct Pollsi24NEWS308795-238109---655950011
agentura Tatika Researchserver Zman Yisrael / Ústřední volební komise218786-2513911---665058012
HaMadadKanál 13217885-23121110-4-654956411
MidgamKanál 12227885-24151110---555060010
NEXT DATAKanál 143310676-237108---556248010
agentura Maagar MochotKanál 16 / Ústřední volební komise2210974-2216129---54525909
KantarKAN 11248885-23131010---565356011
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllMaariv227884-2315910-4-554957410
Kantardeník Israel Hayom237984-2213109-4-565154411
agentura Tatika Research / Adgendaserver Zman Yisrael218886-2315811---665157012
agentura Direct Pollsi24NEWS288895-237109---855849013
HaMadadKanál 13227985-23131111---655158011
NEXT DATAKanál 143111686-228108---556248010
agentura Maagar MochotKanál 16 / Ústřední volební komise219984-2214119-4-54515649
MidgamKanál 12237785-2314109-4-555056410
zpravodajství KANKAN 11238984-231389-4-655253411
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllMaariv227785-2315910-4-554957410
agentura Tatika Research / Adgendaserver Zman Yisrael208786-211381044-654952811
HaMadad / StatnetKanál 13237894-2313910-5-45515559
NEXT DATAKanál 143210785-227108---656247011
MidgamKanál 12228884-2314109-4-555056410
agentura Direct Pollsi24NEWS299885-219109---755949012
KantarKAN 11228985-2114109-4-555254410
NEXT DATAKanál 143210875-237126---556248010
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllMaariv208885-23171110---554961010
průzkum Dudiho Hasidadeník Israel Hayom238985-2314109---565356011
HaMadad / StatnetKanál 13218785-21141110-4-654956411
MidgamKanál 12238884-2415119---555159010
KantarKAN 112181084-221599-4-555155410
agentura Lazar Research / agentura Panel4AllMaariv227784-2216119-4-554858410
agentura Direct Pollsi24NEWS289786-229118---755850012
HaMadad / StatnetKanál 13227786-21151110-4-54505749
MidgamKanál 12228885-23161010---555159010
KantarKAN 11238885-2415910---555258010
Lazar / agentura Panel4AllMaariv218884-22181010---654960011
agentura Direct Pollsi24NEWS299885-219109---755949012
HaMadad / StatnetKanál 13228885-23151010---655158011
MidgamKanál 12238984-2316109---645258010
KantarKAN 11238985-231699---645357010
LazarMaariv218885-20191010---655059011
agentura Maagar MochotKanál 13219885-20171110---655158011
MidgamKanál 12249874-2217109---555258010
HaMadad / StatnetKanál 13238985-20151012---645357010
KantarKAN 11248975-2216910---645357010
LazarMaariv219874-21201010---644961010
MidgamKanál 12229974-2119109---555159010
MidgamKanál 1225997--1526109---555060010
agentura Mind Database / StatnetKanál 132210974-4319104--555254410

Moving 10-poll average

–

Přepis videa

Moving 10-poll average by bloc

–

Přepis videa

Vývoj v čase

Porovnejte klouzavé průměry bloků nebo jednotlivé strany.

Pravicově-náboženský
53 mand.
Změna od 26. 7. 2026
+1
Středová opozice
51 mand.
Změna od 26. 7. 2026
-5
Nezařazené
2 mand.
Změna od 26. 7. 2026
0
Arabské strany
14 mand.
Změna od 26. 7. 2026
+4

Mandáty v průměru průzkumů

Data postupují zleva doprava. Vodorovná přerušovaná čára: většina 61 mandátů.

Zobrazit data grafu
Mandáty v průměru průzkumů
DatumPravicově-náboženskýStředová opoziceNezařazenéArabské strany
5256210
5355210
5454210
5553210
5453310
5453310
5453310
5453310
5354310
5255211
5355210
5354211
5455110
5356110
5356110
5356110
5356110
5356110
5554110
5455011
5356011
5356011
5356011
5356011
5256012
5454012
5454012
5454012
5454012
5454012
5553012
5454012
5454012
5553012
5552112
5552112
5552112
5652012
5552112
5552112
5452212
5551212
5551212
5551212
5550213
5650212
5650212
5451312
5650212
5650212
5650212
5650212
5550312
5550213
5550213
5550213
5550213
5551113
5451213
5451213
5550213
5351313
5549313
5351313
5351313
5450214
5451213
5549214
5450214
5549214
5351214

Každý bod vychází z deseti posledních zveřejněných průzkumů dostupných k danému datu, se stejnou vahou a zaokrouhlením na 120 mandátů. Bloky a seskupení stran odpovídají archivu; kandidátky bez údajů se nevykreslují. Složení agentur a změny spojenectví mohou trend ovlivnit. Nejde o předpověď.

Průzkumy v Izraeli: otázky a odpovědi

Kdo vede v předvolebních průzkumech v Izraeli?

V průměru posledních 10 sledovaných průzkumů (od 22. 10. 2026 do 23. 10. 2026) mají nejvíce křesel: Likud 22, Yashar (Eisenkot) 22, Společně (Bennett-Lapid) 13. Součty bloků: Pravicově-náboženský 53, Středová opozice 51, Nezařazené 2, Arabské strany 14.

Co ukazuje nejnovější předvolební průzkum v Izraeli?

Nejnovější sledovaný průzkum byl zveřejněn dne 23. 10. 2026 (zdroj: Kanál 12, realizace: Midgam). Nejvíce křesel mají: Yashar (Eisenkot) 23, Likud 21, Společně (Bennett-Lapid) 15. Součty bloků: Pravicově-náboženský 50, Středová opozice 56, Arabské strany 14.

Kdy jsou volby v Izraeli?

Volebním dnem je úterý 27. října 2026. Většina volebních místností je otevřena od 7:00 do 22:00.

Kolik křesel je potřeba k sestavení vlády?

Zákon žádný pevný počet nestanoví: nová vláda se ujímá úřadu, jakmile v Knesetu uspěje v hlasování o důvěře, k čemuž potřebuje více hlasů pro než proti. Většinu v Knesetu tvoří 61 ze 120 křesel a každá dosavadní izraelská vláda byla koalicí dvou či více stran.

Jaká je uzavírací klauzule?

Aby se kandidátka dostala do Knesetu, musí získat alespoň 3,25 % platných hlasů. V roce 2022 to znamenalo 154 855 hlasů.

Jak se počítá průměr průzkumů?

Je to nevážený průměr 10 nejnovějších sledovaných průzkumů, zaokrouhlený na celá křesla, jejichž součet je 120. Tabulka výše uvádí každý průzkum tak, jak byl zveřejněn, s odkazem na zdroj.

Jak často se tato stránka aktualizuje?

Pokaždé, když vyjde nový celostátní průzkum s rozdělením křesel. Nejnovější průzkum na této stránce je datován 23. 10. 2026.

Něco se pokazilo

Akci se nepodařilo dokončit. Zkontrolujte připojení a zkuste to znovu.